مشارکت های مردمی

  1. خانه
  2. chevron_right
  3. مشارکت های مردمی

پنل اختصاصی مشترکین

معمولا بسیاری از مشترکین واقعی خیریه ها در شبکه های اجتماعی آن ها را دنبال می کنند و یا با فعالیت های خیریه از طریق این رسانه ها آشنا می شوند.
با استفاده از مرسا مشترک می تواند اطلاعات شخصی خود را ثبت کرده و عضو موسسه شود پس از آن سابقه کمک هایش به موسسه و بسیار امکاناتی دیگر در را اختیار داشته باشد.

سیستم مدیریت صندوق های صدقات

صندوق صدقات

شما می توانید مشخصات صندوق های صدقات را ثبت و با استفاده از بهترین الگوریتم های مسیر یابی آن ها را گروه بندی نمایید و سیستم همواره بهترین و با کیفیت ترین گزارشات مورد نیاز مدیریتی شما را به صورت داشبورد در اختیارتان قرار میدهد .

اپلیکیشن عاملین مرسا

در هنگام مراجعه حضوری نزد مشترکین خیریه ، تخلیه گر معمولا از پرینت کاغذی ، دستگاه های جمع آوری اطلاعات ، تبلت و تلفن همراه استفاده می کند.
این اپلیکیشن در موبایل تخلیه گر نصب شده و قابلیت اتصال به سرورهای مرسا را دارد. همواره مشترکین هماهنگ شده در آن نمایش داده میشود و تخلیه گر می تواند در ازای وجه یا کالای دریافتی رسید صادر کند و پیگیری مشترکین را به مرکز ارسال نماید.

شماره به راحتی میتوانید آخرین نسخه از اپلیکیشن اندروید عاملین(تخلیه گر) مرسا را دانلود کرده و کار با آن را شروع کنید.

نرم افزار حامی

حامیان مالی

شما مشخصات حامیان را بر اساس دوره های پرداختی آنان در سیستم ثبت و سیستم بر اساس پرداخت های صورت گرفته و پرداخت های وصول نشده گزارشاتی در اختیار شما قرار می دهد.

کمک های غیر نقدی خیرین و نیکوکاران

وسایل گرمایشی، لباس، مواد غذایی و بسیاری لوازم مازاد دیگر، از انواع کمک هایست که به خیریه اهدا می شود. این درخواست ها را می توانید در مرسا ثبت تا در مناسب ترین زمان جهت جمع آوری مراجعه کنید.

اهدای لوازم منزل و جهیزیه خیریه

ربات تلگرامی ویژه مشترکین

امروزه به علت زیاد بودن اپلیکیشن ها و پلتفرم های متنوع پیشنهاد ما به مشترکین شما استفاده از ربات تلگرام می باشد.
یکی از راههای ارتباطی با موسسه ربات تلگرام است. مشترکین با عضو شدن در آن می توانند پیام های شما را بدون هیچ هزینه ای دریافت کنند و یا سوابق کمک های خود را ببینند.

داوطلب خیریه

در جامعه افرادی هستند که زمان و تخصص خود را در جهت امور خیریه هبه می کنند. با استفاده از سیستم مرسا می توانید اطلاعات، تخصص و کمک هایی که آن ها میتوانند انجام دهند را ثبت و از آن در زمان مناسب استفاده نمایید.

سیستم ساماندهی خیرین و نیکوکاران

تعرفه استفاده از سرویس مشارکتهای مردمی مرسا

تعداد مشترکهزینه ماهانه(تومان)
۵۰۰رایگان
۱,۰۰۰۳۴,۰۰۰
۲,۰۰۰۵۱,۰۰۰
۴,۰۰۰۶۸,۰۰۰
۶,۰۰۰۸۵,۰۰۰
۸,۰۰۰۱۰۲,۰۰۰
۱۰,۰۰۰۱۱۹,۰۰۰
۱۵,۰۰۰۱۳۶,۰۰۰
۲۰,۰۰۰۱۵۳,۰۰۰
۲۵,۰۰۰۱۷۰,۰۰۰
۳۰,۰۰۰۱۸۷,۰۰۰
۳۵,۰۰۰۲۰۴,۰۰۰
۴۰,۰۰۰۲۲۱,۰۰۰
۴۵,۰۰۰۲۳۸,۰۰۰
۵۰,۰۰۰۲۵۵,۰۰۰
۶۰,۰۰۰۲۷۲,۰۰۰
۷۰,۰۰۰۲۸۹,۰۰۰
۸۰,۰۰۰۳۰۶,۰۰۰
۹۰,۰۰۰۳۲۳,۰۰۰
۱۰۰,۰۰۰۳۴۰,۰۰۰

فهرست