ویرایش مشترک

folder_openمرکز آموزش
commentبدون دیدگاه

ویرایش : برای ویرایش مشخصات مشترک استفاده می شود دکمه انتخاب از نقشه :
امکان نمایش و تغییر مکان مشترک مورد نظر از روی نقشه در اینجا فراهم است.

 

فهرست: در بخش پایینی صفحه میتوانید آن را در سه بخش مشاهده کنید . (نشانی، قبض و تغییرات)

نشانی : از این بخش می توان برای مدیریت مشترکینی استفاده کرد که چند نشانی داشته باشند. برای ثبت بهتر نشانی و دسترسی آسانتر می توان از نشانی تفکیکی استفاده نمود که دو روش برای ثبت آن وجود دارد.

– در قسمت پایین تر همین صفحه، در قسمت ویرایش، امکانی به نام جزئیات نشانی وجود دارد که با فشردن دکمه؛ افزودن جزئیات جدید صفحه کوچکی باز شده و آدرس مشترک را به صورت تفکیک شده میتوان ثبت کرد و در نهایت با زدن کلید ثبت، بر اساس اولویت در پایین صفحه به شما نمایش میدهد. در ستون آخر هر ردیف، امکان ویرایش “دکمه آبی رنگ” و حذف “دکمه قرمز رنگ” نیز وجود دارد .

با زدن کلید ثبت به صفحه ویرایش بازگشت داده میشویم و در پایین صفحه در قسمت افزایش نشانی، تغییرات مشاهده میشود. ستون آخر در هر ردیف، دکمه ویرایش”کلید زرد رنگ”، دکمه حذف “کلید قرمز رنگ” و دکمه اصلاح نشانی “کلید آبی رنگ” وجود دارد. که در ویرایش و حذف را بارها در قست های مختلف توضیح داده شده ولی دکمه اصلاح نشانی یک صفحه کوچک برای شما باز میشود که در این قسمت مشابه جزئیات جدید میباشد ولی آسان تر و مستقیم در همین صفحه که در نهایت آدرس به صورت تفکیک شده ثبت میشود و در پایین صفحه در ردیف جدیدی نمایش میدهد.

دکمه افزایش به فهرست نشانی، ردیفی در آخر نشانی اضافه میکند.

قبض : که شامل گزارشی از سوابق کمک های مشترک به موسسه می باشد.

تغییرات : عملیات که کاربران بر روی این مشترک انجام داده اند را نمایش میدهد که این گزارش تاریخ تعییر ، کاربری که تغییرات را ایجاد کرده، در نام جدول تغییر پیدا کرده، نوع تغییر (ویرایش و اضافه)، مقدار قبلی و مقدار اعمال شده جدید را نمایش میدهد.

Tags: , , ,

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

فهرست