منابع انسانی

آموزش بخش منابع انسانی در سرویس مرسا

این قسمت به آموزش کار با منابع انسانی در سرویس مرسا میپردازیم، هدف از منابع انسانی یعنی تعریف پرسنل و کاربران این سرویس میباشد.

برای آنکه به پرسنل موسسه اجازه کار با این سرویس را دهیم، میبایست اول در قسمت منابع انسانی آنها را تعریف کرد.

معمولا در موسسات خیریه پرسنل به دو بخش افرادی که در موسسه فعالیت دارند و افرادی که بیرون موسسه با خیرین و مددجوها در ارتباط هستند تقسیم بندی میشود.

در این سامانه شما افرادی که در بیرون موسسه فعالیت دارند با نام عاملین میشناسید که در بعضی موسسات به آنها تخلیه گر هم میگویند.

پرسنل

ثبت: برای تعریف کردن پرسنل، به قسمت منابع انسانی، پرسنل و ثبت میرویم و بر اساس مشخصات خواسته شده در سیستم، نام و مشخصات دیگر آنها را نیز ثبت میکنیم و در انتها کلید ثبت را میزنیم.

در این قسمت، تحصیلات پرسنل را میتوان از بین گزینه های: بیسواد، محصل، ابتدایی، راهنمایی، دبیرستان، سیکل، دیپلم، دانشجو، کاردانی، کارشناسی، کارشناسی ارشد، دکترا و ترک تحصیل انتخاب کرد.

و همینطور سمت کاربر را از بین گزینه های: مدیر سیستم، پخش صندوق، هماهنگی، تخلیه گر، کاربر عمومی، مددکاری و جذب کننده را میتوان انتخاب کرد.

فهرست: نمایش کاربران موسسه در سرویس مرسا با مشخصات کد پرسنل، نام، نام خانوادگی، نام پدر، شماره تماس منزل و همراه قابل نمایش است و در این قسمت دارای قابلیت حذف و ویرایش برای هر ردیف که شامل یک پرسنل میباشد.

تنظیمات

این قسمت دارای یک بخش به نام نقش کاربران میباشد.

نقش کاربران: همانطور که در قسمت ثبت داخل پرسنل به سمت کاربر اشاره شد، در این قسمت نیز جهت اضافه و حذف کردن دسترسی کاربر در سمت های دسته بندی شده و ویرایش اطلاعات در هر سمت و حذف آن، قابل استفاده میباشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این زمینه را پر کنید
این زمینه را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

فهرست